Drzwi otwarte już 27 kwietnia. ZAPRASZAMY!!!

Galeria Mistrzów 2009/2010

 

*** JĘZYK POLSKI ***

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Maciej Marzec, 3B  – Laureat

Julia Karwasz,2D – Finalistka

Grzegorz Dejneka, 2C  – Finalista

etap okręgowy:

Katarzyna Skop, 2B

Alicja Abramowicz , 2C

Aleksandra Podwapińska, 3C

Emilia Popek, 2C

Maja Przyjazna, 2C

Magdalena Szwaj, 2C

Julia Karwasz, 2D

Marina Kopacz – Thomaidis, 2B

Sara Siomkajło, 2B

Adam Wierszuń, 2F

Karolina Ławecka, 2A

Mateusz Roszak, 3F

 

7. Dolnośląski Konkurs na Opowiadanie Fantastyczne.

Julia Karwasz,2D – I miejsce

 

Konkurs Mickiewiczowski

Dymitr Andrunyk, 2E – Finalista

Justyna Lisak,2G – Laureatka

Sylwia Jahl,2A – Laureatka

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Michał Małaszkiewicz,3B – I miejsce w kategorii recytacji

Klaudia Książczyk,1F – wyróżnienie w kategorii recytacji

Maja Przyjazna,2C – II miejsce w kategorii piosenki

Sara Pstrowska,2D – wyróżnienie w kategorii piosenki

 

 

*** JĘZYKI OBCE ***

Olimpiada Języka Angielskiego

etap okręgowy:

Łukasz Gozdowski, 3B

Maciej Marzec, 3B

Krzysztof Juszczyk, 3E

Marcin Kaczyński, 3A

Weronika Paulińska

Andrzej Walczak, 2G

Katarzyna Skop, 2B

 

Olimpiada Języka Francuskiego

etap okręgowy:

Paulina Kotuła, 2D

 

Turniej Wiedzy o Francji

etap trzeci:

Magda Kasprzyk, 2D

 

Szkolny Poliglota

finał:

Marta Kołodziejczak, 3C

Maciej Marzec, 3B

Marta Kołodziejczak,3C

 

Szkolny Konkurs Translatorski

I miejsce:

Dorota Karpowicz, 2D

Anita Pawlikowska, 2A

 

Szkolny Językowy Konkurs Multimedialny

Paulina Pluskota,3E – I miejsce

 

 

*** HISTORIA I WOS ***

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy:

Mateusz Szczerba, 2D

Borys Adamski, 2D

Tadeusz Kołodziej, 2D

Jakub Wieczorek, 2D

Maciej Ozimina, 2D

 

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

etap regionalny

Ewa Pawlus, 3B

Anna Stankowska, 2B

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r.”

Anna Dąbrowska,2D – Finalistka

Anna Liebner, 2D

 

Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna

Dorian Duda, 2C   – Finalista

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Marcin Jędrysiak, 3G  – Laureat

Konrad Kopystyński, 3G   – Laureat

*** BIOLOGIA ***

Olimpiada Biologiczna

etap okręgowy:

Małgorzata Bekieszczuk, 3D  Anna Gorzelewska, 3D

Jakub Dynia, 2E

Aleksandra Partyńska, 2F

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

etap okręgowy:

Jakub Kucharzewski, 3E

Katarzyna Widomska, 2B

Mateusz Piecyk, 2F                 .

 

XVIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

19. Sylwia Pawlaczyk, 1D  – III miejsce w etapie rejonowym

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

etap drugi:

Kamila Żelazna, 2F

Agnieszka Michaluk, 3F

 

 

*** GEOGRAFIA ***

Olimpiada Geograficzna

etap okręgowy:

Kamila Malicka, 2D

 

Olimpiada Turystyczna

Zespół LO XII,Agnieszka Kozieł, Piotr Łąk, Maksymilian Puzio – I miejsce we Wrocławiu i VI miejsce na Dolnym Śląsku.

 

 

*** MATEMATYKA ***


Olimpiada Lingwistyczna

półfinał:

Kamila Żelazna, 2F

Julia Alejko,3

Agnieszka Jóźwik

Dominik Bojko,3C

 

Konkurs Matematyczny

Dominik Bojko,3C – IV miejsce na Dolnym Śląsku

 

 

*** PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ ***

Olimpiada Przedsiębiorczości

Aleksander Ostapiuk, 3B  – Laureat

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

etap okręgowy:

Michał Skarbowski, 2B

Mateusz Szczerba, 2D

Maciej Baj, 2A

Łukasz Gozdowski, 3B

Aleksander Ostapiuk, 3B

Krzysztof Karaban, 1D

Krzysztof Tworzydło, 2B

 

 

*** RELIGIA ***

Olimpiada Myśli Jana Pawła II

Luiza Piechura, 1A  – Laureatka

Maciej Stelmaszyk, 1A  – Laureat

Weronika Sacharewicz, 2E  – Laureatka

 

*** KABARETY ***

II Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych

Szkolny kabaret „Roleta” – Laureat II nagrody

 

→GALERIA MISTRZÓW