Drzwi otwarte już 27 kwietnia. ZAPRASZAMY!!!

Galeria Mistrzów 2007/2008


*** JĘZYK POLSKI ***

● Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap okręgowy:

Patrycja Fornalik

Natalia Kawczyńska, 2D

Renata Kusińska, 2D

Łucja Łopatka, 2B

Agnieszka Marek

Aleksandra Michalewska

Magdalena Owczarek, 2D

Aleksandra Rucka, 2B

Borys Słowikowski, 2B

Edyta Styrna, 3D

Wioletta Sypniak, 2D

Gabriela Szczurek, 2E

Paulina Szubert

Alicja Wojciechowska, 3G

Etap szkolny:

Ewa Pawlus

Magdalena Łozowska

P. Kowalczyk

Katarzyna Brulic

B. Wojciechowka

 

 

● Ogólnopolski Konkurs na Felieton:

Finał:

Franciszka Bolanowska

Mateusz Gietner

Aleksandra Podwapińska

 

● Konkurs poetycki „Z wnętrza, z brzegu, z powietrza”:

Mateusz Misiewicz, 2B

Michalina Adamus, 1C

Aleksandra Podwapińska, 1C

Justyna Rybicka, 1C

 

● Ogólnopolski Konkurs na Reportaż:

Justyna Urbańska, 2E

 

● Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie Fantastyczne:

Alicja Wojciechowska, 3G

 

● Konkurs literacki związany z akcją „Cały Wrocław Czyta Dzieciom”:

Wyróżnienie:

Alicja Wojciechowska, 3G

Michał Misiewicz, 2B

 

● Konkurs Mickiewiczowski

Finaliści:

Iga Przybylska

Alicja Myka

Łucja Łopatka

Michalina Rola

Agnieszka Marek

Bartek Muzaj

Krzysztof Dominiak

Beata Dywan

Marta Jagodzińska

Aleksandra Michalewska

Blanka Omari

Celina Pwilińska

Michał Morąg

Etap 1

Magdalena Łozowska

Paula Łukaszewicz

Paula Długosz

Aleksander Rawecki

Marta Marynowska

Paweł Baciński

Magdalena Balinowa

Katarzyna Bulic

Mateusz Moczko

Michał Kubik

Konrad Mierzwa

 

 

*** JĘZYKI OBCE ***


● „Pokaż nam język”

 

j. angielski:

Etap II:

Aleksandra Łukojko, 1H

Maciej Marzec, 1B

Mateusz Biegaj, 2H

Magdalena Łozowska, 2B

Alicja Wojciechowska, 3G

Etap I:

Justyna Urbańska, 2E

AnnaŁaźwak, 2E

Paulina Lubowska, 1B

Mateusz Misiewicz, 2B

Jan Kalinowski, 2D

Michalina Rola, 2B

Aleksandra Rucka, 2B

Piotr Bohater, 2D

Marta Markowska, 1F

Tomasz Cichosz, 2D

Słowikowski Borys, 2B

Paulina Jasińska, 2F

Joanna Krawczykowska, 1F

Agnieszka Kwiecińska, 2A

Marcin Krysztofik, 1A

Krzysztof Dominiak, 2A

Przemysław Idzikowski,1B

Aleksandra Sałasznik, 2A

Dariusz Tarnowski, 1C

Damian Zgoda, 1B

Karolina Sawicz, 1A

Marta Chaszczewicz, 1A

Kamil Kryński, 2B

Agnieszka Marszałek, 1B

Aleksandra Podwapińska, 1C

Krzysztof Czajkowski, 2H

Marta Kozłowska, 1C

Milada Świrska,1C

Kacper Mroczek, 2H

Małgorzata Bonar , 2H

Marta Konieczna, 2A

Magdalena Cybulska, 2H

Kasia Peszko, 2G

Blanka Omari, 2H

Marta Jagodzińska, 2H

 

j. niemiecki:

Etap II:

Katarzyna Mikoszewska

Karolina Palińska

Olga Hałub

Karolina Sołtyk

Agnieszka Marek

Etap I

Mateusz Zaciewski

Łukasz Majchrowski

Agnieszka Wojciechowska

Katarzyna Sołtyk

Paulina Sołtyk

 

j. francuski

Etap I i II:

Beata Baranowska

Justyna Sikora

Jakub Proszowski


● Rok 2008 – Rok Zbigniewa Herberta – konkurs na tłumaczenie wierszy poety

konkurs zorganizowany w porozumieniu z Kuratorem Instytutu Dokumentacji i Studiów nad Literaturą Polską, oficjalnie reprezentującym prawa Spadkobierców Zbigniewa Herberta;

Zwycięzca:

Alicja Wojciechowska, 3G

Wyróżnienie:

Marcin Kaczyński, 1A

Uczestnicy:

Anna Katarzyńska

Zbigniew Paleczek

Joanna Szymańska

Martyna Sewastianowicz

Karolina Kowalska

Ewa Kotz

Łukasz Majchrowski

Maciej Marzec

Lucyna Witek

● Olimpiada Języka Francuskiego:

Etap II:

Urszula Bojarowska, 3E

Magdalena Winkowska, 2G

 

● Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Francji:

Etap II:

Karolina Józefowska, 3H

Anna Cybulska, 1D

Jakub Proszowski, 2H

 

 

*** HISTORIA I WOS ***

● Olimpiada historyczna:

Etap okręgowy:

Jarek Józefowski, 2B

Maciej Milewski, 2A

 

● Olimpiada tematyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r.”:

Etap okręgowy:

Katarzyna Kuprianowicz, 2A

 

● Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie:

Finalista:

Michał Skrzywanek, 2B

Etap okręgowy:

Marcin Jędrysiak, 1G

Kamil Gdowski,3A

Mateusz Gietner, 3D

 

● Olimpiada o Prawach Człowieka:

Etap okręgowy:

Martyna Blass, 3G

Michalina Rola, 2B

Patryk Kowalski, 2B

 

 

*** BIOLOGIA ***

● Olimpiada Biologiczna:

Etap II (wojewódzki):

Aleksandra Kroczak, 2F

Michał Wrabec, 2F

Maciej Pasławski, 2F

Joanna Smardz, 3D

Abir Al.-Raboee, 3D

Ewa Sroka, 2B

Karolina Krauze, 3A

Magdalena Balinowa, 2B

Beata Salamon, 3G

Anna Raczyńska, 2D

Magdalena Ambrożewicz, 3E

 

● Olimpiada Ekologiczna

Etap II:

Angelika Długoszek, 2C

Marta Kowalczyk, 1B

Piotr Bohater, 2D

 

 

*** GEOGRAFIA ***


● Olimpiada geograficzna:

Etap okręgowy:

Alina Korman, 3E

Sylwia Żuk, 1B

Etap szkolny:

Weronika Burlińska, 1A

Marzena Chudyk, 1G

Anna Cwynar, 1H

Marta Danielik, 1G

Aleksandra Ejfler, 1B

Marcin Kaczyński, 1A

Martyna Lejczak, 1G

Aleksandra Łukojko, 1H

Marcin Maciejewski, 2D

Anna Ogrodnik, 1G

Aleksander Ostapiuk, 1B

Katarzyna Piejko, 1H

Aleksandra Seminowicz, 2B

Mateusz Romanów, 1B

Karolina Skórska, 1G

Katarzyna Szadura, 1H

Sylwia Walkowiak, 1B

 

 

*** MATEMATYKA ***


● Maraton Matematyczny organizowany przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Finał:

Kajetan Solecki,  2C

Dominik Bojko,  1C

Marcin Maciejewski,  2D

 

● Konkurs Matematyczny KOMA organizowany przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Laureat:

Jakub Nowotarski, 3F          miejce 5

Finał:

Ula Awadankiewicz, 1F          miejce 14

Piotr Frąszczak, 1D                 miejce 21

Paweł Widomski, 1F               miejce 21

Michał Wysoczański, 1F         miejce 23

Kajetan Solecki, 2C                miejce 25

Krzysztof Tkaczyk, 3C            miejce 25

Agnieszka Żuraw, 3B             miejce 28

Dominik Bojko, 1C                   miejce 29

Kasia Mederska, 1B

Maria Różańska, 1B

Łukasz Gozdowski, 1C

Michał Obuchowski, 1C

Anna Cybulska, 1D

Grzegorz Klepacz, 1D

Zuzanna Maciejewska, 1D

Tomasz Szkudlarski, 1D

Joanna Banaszak, 1E

Patrycja Bill, 1E

Agnieszka Kruczkowska, 1E

Luiza Miłkowska, 1E

Piotr Kruczek, 1F

Kuba Piechota, 1F

Joanna Chodorska, 1G

Ola Łukojko, 1H

Katarzyna Piejko, 1H

Kasia Szadura, 1H

Aneta Korzańska, 2C

Krzysztof Ławecki, 2C

Maciej Szewczyszyn, 2C

Marcin Maciejewski, 2D

Piotr Gumienny, 3A

Łukasz Lewandowski, 3A

Kamil Łukasik, 3A

Marcin Iwański, 3F

 

● Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

Etap II:

Joanna Kotarska

Damian Zgoda

Kacper Mroczek

Małgorzata Gocał

Dominika Pukrop

Etap I:

Wojciech Borkowski

Marcin Kaczyński

Krzysztof Szczepański

Blanka Omari

Piotr Bohater

Michał Filipkiewicz

Kacper Podgórniak.

Piotr Gumienny

Lena Piorun-Mazurek

Maria Różańska

Aleksandra Moryc

Karolina Józefowska

Marta Jagodzińska

Ula Bojanowska

Jacek Miśkiewicz

Jakub Nowotarski

Milena Łydka

Maciej Wojtal

Karolina Sawicz

Mateusz Brogej

Agnieszka Jóźwik

Tomasz Dec

Aleksandra Michalewska

Michał Rorbuch

Maria Maciaszek

Dominik Tomaszewski

Klaudia Borowczak

Edyta Styrna

Luiza Miłkowska

Kamil Łukasik

Mateusz Walczak

Wojciech Woroniecki

Marcin Maciejewski

Hania Kubicka

Bartłomiej Paszko

Łukasz Lewandowski

Dominika Janiak

Walerian Józefczuk

Krzysztof Czajkowski

Aleksandra Srokowska

Anna Gruszewska

Krzysztof Jamróz

Marcin Krysztofik

Artur Adamczyk

Joanna Bolczak

Konrad Gruber

Tomasz Łozińcki

Adam Kunysz

Michał Olszański

Tomasz Góralski

Kaja Paśko.

Paulina Zubowska

Edyta Duchnicka

Michał Ławniczak

Paweł Garncarz

Marcin Iwański

Krzysztof Ławecki

Celina Pawlińska

Oliwia Sypniewska

Aleksandra Lachnowska

Krzysztof Popecki

Katarzyna Peszko

Paweł Drygas

Dominika Bagińska

Dominika Pyrzak

Maciej Radoszko

● Konkurs Matematyczny ALFIK

Dyplomy i nagrody:

Dominik Bojko, 1C – 3 miejsce w województwie

Maria Różańska, 1B – 4 miejsce w województwie

Piotr Gumienny, 3A – 5 miejsce w województwie

Marcin Maciejewski, 2D – 8 miejsce w województwie

Uczestnicy:

Piotr Frąszczak, 1D

Damian Zgoda, 1B

Aleksandra Srokowska, 1F

Michalina Adamus, 1C

Katarzyna Szadura, 1H

Milena Łydka, 2G

Michał Filipkiewicz, 2G

Hanna Kubicka, 2G

Agnieszka Kwiecińska, 2A

Tomasz Cichosz, 2D

Piotr Olczyk, 2H

Aleksandra Przystawa, 2D

Jan Kalinowski, 2D

Mateusz Czaj, 2D

Łukasz Lewandowski, 3A

 

● Olimpiada Matematyczna

Etap okręgowy:

Adam Kunysz, 2G

Krzysztof Jamróz, 2G

 

*** HISTORIA SZTUKI ***

● Olimpiada z historii sztuki:

Etap okręgowy:

Natalia Romaszkan,3E

 

*** RELIGIA ***

● Olimpiada Teologii Katolickiej:

Etap ogólnopolski:

Karolina Skórska,1G

Etap diecezjalny:

Agnieszka Maćkowska, 2F – wyróżnienie

Patrycja Ziuber, 1H

 

 

*** INNE ***

 

● Wrocławski Licealista

Agnieszka Wojciechowska, 1C

Michał Obuchowski, 1C

Aleksandra Podwapińska, 1C

Marta Kołodziejczak, 1C

Michalina Adamus, 1C

Marcin Arnikowski, 2B

Jarosław Józefowski, 2B

Marcin Heliński, 2B

Aleksandra Rucka, 2B

Wojciech Kijaszek, 2F

Antoni Łęcki, 1G

Mateusz Obremski, 1G

 

 

→GALERIA MISTRZÓW